چوبکاران 10 عامل تعیین کننده قیمت مبل پایه فلزی | mobleseyed

قصد داریم توضیحاتی در مورد پایه های فلزی مبلمان و پایه های چوبی مبلمان ارایه مبل راحتی بدیم. جنس پایه مبل در اصل مهم ترین نکته ای است که باید به هنگام انتخاب مبلمان با آن توجه کرد.که البته در بیشتر مواقع بخاطر جلب توجه نکردن و چمشگیر نبودن آن توسط مشتریان نادیده گرفته می شود. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که پایه مبل نگهدارنده مبل است و باید قدرت کافی برای تحمل وزن مبل و کسی که روی آن مینشیند را داشته باشد. از سوی دیگر، مبل‌های پایه فلزی می‌توانند تاثیرات زیست محیطی بیشتری داشته باشند. زیرا تولید فلز مستلزم استفاده از انرژی و منابع است و دفع فلز نیز می‌تواند تاثیر منفی بر محیط زیست داشته باشد. مبل‌های پایه فلزی اغلب می‌توانند کاملا سفت باشند، که ممکن است برای همه ایده آل نباشد.

  • پایه های پلاستیکی بسیار مناسب برای مبلمان داخل محوطه های باز مثل حیاط منزل شما یا بالکن خانه شما هستند.
  • آهن، آلومینیوم و فولاد ضدزنگ از رایج‌ترین فلزات مورد استفاده در طراحی و ساخت مبلمان هستند؛ اما به این نکته باید توجه داشت که تمام فلزات از نظر کیفیت و دوام یکسان نیستند.
  • مخصوصا اینکه در مکان‌های اداری و بیمارستان‌های پرتردد معمولا از مبل‌های پایه چوبی استفاده می‌شود که امکان شکسته شدن آنها فراهم است.
  • برخی از آن ها برای 9 نفر مناسب هستند، برخی برای 7 نفر و برخی مبلمان ها برای 11 نفر ساخته می شوند.
  • مبل‌های پایه فلزی اغلب می‌توانند کاملا سفت باشند، که ممکن است برای همه ایده آل نباشد.

امروزه ست مبلمان مدرن پایه استیل با دکوراسیون بسیار راحت و خوشایند است. فضای داخلی منزل و نوع چیدمان دکور خانه از مهم‌ترین المان‌هایی است که باید در انتخاب و خرید مبل پایه استیل درنظر گرفت. اگر قصد خرید پایه فلزی برای مبل راحتی، استیل، کلاسیک و… خود را دارید، باید جنس خوبی از فلز را انتخاب نمایید.

معرفی پایه مبل فلزی

چوبکاران 10 عامل تعیین کننده قیمت مبل پایه فلزی | mobleseyed

برخی از آن ها مبلمان های عسلی دارند، برخی دیگر با میز جلو مبلی فروخته می شوند، برخی دیگر برای 9 نفر مناسب است و برخی دیگر برای 7 نفر. بنابراین اگر می خواهید هزینه کمتری برای خرید مبل پایه فلزی صرف کنید باید مواردی مانند عسلی و میز جلو مبلی را از ست کم کنید. همچنین امروزه برای خشکشویی مبل نیز می‌توان از خدمات شرکت‌های قالیشویی استفاده کرد و چالش و دغدغه‌ای در مورد آسیب دیدن مبلمان وجود نخواهد داشت. همانطور که گفته شد برای آنکه مشخص شود مبل پایه استیل بهتره یا پایه چوبی باید به ویژگی‌ها، مزایا و معایب آنها توجه کرد.

نکات مختلف در پایه چوب یا فلز

به طور مثال قیمت مبل پایه فلزی ساخته شده با چوب آکاژو بیشتر از مبلمان های ساخته شده با چوب توسکا است. در نهایت، تصمیم بین مبل پایه فلزی و مبل پایه چوبی به ترجیحات و نیازهای فردی بستگی دارد. اگر گزینه ای بادوام و کم هزینه می‌خواهید که به خوبی با دکوراسیون مدرن یا امروزی مطابقت داشته باشد، یک مبل پایه فلزی ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار