نردبان پله ای آلوم پارس پله مدل کلاسیک 3-7 پله فروشگاه آنلاین ابزارین | elitarchgroup

نردبان پله ای آلوم پارس پله مدل کلاسیک 3-7 پله فروشگاه آنلاین ابزارین | elitarchgroup

جهت راحتی بیشتر در هنگام کار ، در این نردبان بعد از پله چهارم ، یک میز کار تعبیه شده است که فضایی بسیار مفید و کارآمد ، به منظور نگهداری و استفاده از ابزار کار ، در اختیار کاربر قرار یونولیت می دهد. این گروه با سابقه ای درخشان در با استفاده از علوم مهندسی و معماری مدرن افتخار آن را دارد تا خدماتی در زمینه مشاوره و طراحی و پیاده سازی راه پله های گرد و سازه های قوسی رائه دهد. محصولات این گروه از بهترین مواد و دارای استاندارد های بین المللی برای ارائه بهترین کیفیت می باشد.

  • نکته مهم دیگر امنیت کاری این نردبان است که فراموش نشده است… یکی از خطرات بالقوه در هنگام کار با نردبان های خانگی ، احتمال باز شدن زاویه بین ستون اصلی و ستون تکیه گاه و در نتیجه سقوط کاربر می باشد.
  • چنانچه در این قسمت از آموزش ساخت پله؛ سوال یا دیدگاهی دارید در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.
  • لازم به اشاره است که ایمالز فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد.
  • ابعاد ستون اصلی 45 در 21 میلیمتر و ابعاد ستون پشتی ( ستون تکیه ) 35 در 20 میلیمتر می باشد.
  • یکی از خطرات بالقوه در زمان کار با نردبان های کوچک خانگی ، احتمال باز شدن زاویه بین ستون اصلی و پشتی نردبان و در نتیجه سقوط کاربر می باشد .

این روزا یکی از ابزار های کاربردی برای منازل، فروشگاه ها، صناع های گوناگون و خودروسازی ، نردبا ها هستند. ضمنا در زیر ستون اصلی و پشتی ( تکیه گاه ) ، چهار عدد ترمز پلاستکی تعبیه شده است که با بالا بردن میزان اصطکاک سطحی ، از سر خوردگی و باز شدن نردبان جلوگیری می نمایند . دو محصول هم سطح و هم طراز این نردبان که بیشتر مورد توجه هستند نردبان 7 پله خانگی اطلسو نردبان 7 پله خانگی هایلوکسمی باشد. نکته مهم دیگر امنیت کاری این نردبان است که فراموش نشده است… یکی از خطرات بالقوه در هنگام کار با نردبان های خانگی ، احتمال باز شدن زاویه بین ستون اصلی و ستون تکیه گاه و در نتیجه سقوط کاربر می باشد. ← ارتفاع کل نردبان ( میز ابزار تا زمین ) 250 سانتیمتر بوده و کلا فقط 9/2 کیلوگرم ( هشت کیلو و دویست گرم ) وزن دارد .

ساخت و اجرا راه پله گرد و کلاسیک

در این جلسه فیلم نحوه مدل سازی سه بعدی پله گرد و نرده خاص و کلاسیک در 3D Max بررسی خواهد شد. نردبان خانگیکه عمدتا 3 تا 8 پله دارند و برای انجام کارهای داخل منزل یا فروشگاه استفاده می شوند. دو محصول هم اندازه در حالت دوطرفه از گروه نردبان تاشو نردبان تاشو 1.8 متری دوتکه آلوم کارو نردبان تاشو 1.8 متری دوتکه هارمونی هستند که توصیه می کنیم بررسی فرمایید. در این قسمت از سایت مون آرک برای شما عزیزان یک مدل سه بعدی پله کلاسیک که از سری آبجکت های Pro سایت محبوب 3DSky می باشد را قرار دادیم.این فایل با فرمت Max به همراه تکسچر را می توانید از لینک زیر دانلود نمائید.

نردبان 6 پله آلوم پارس مدل کلاسیک

بنابراین برای انتخاب نوع راه پله باید فضای مورد نیاز، عملکرد، هزینه وجذابیت بصری راه پله را درنظر گرفت. براین اساس ما دراینجا به تعدادی از انواع راه پله و مزایا و معایب آنها اشاره می‌کنیم. ساخت راه پله فلزی خود را به تکنومتال بسپارید شرکت ما از مجریان طراحی و اجرا سازه های فلزی با کیفیت در تهران و کرج می باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار