معرفی انواع اتاق فرار و بررسی محبوب ژانرهای آن بلاگ تخفیفان | allescape

برخی دیگر نیز به صورت تیمی عمل می‌کنند اما عملکرد اشتباهی اتفاقات اتاق فرار دارند. این دسته افراد به صورت گروهی وقت خود را صرف یک سرنخ می‌کنند. چه تنها یک نفر به دنبال حل معما باشد و چه اینکه همه بر سر یک سرنخ وقت خود را هدر کنند، باعث شکست در بازی خواهد شد.

گاهی نیز انجام کار انفرادی و داشتن اعتماد به نفس برای کسب پیروزی، مهم است. در ژانر جنگی احتمال دارد، بازیکن با مواردی مثل جنگ‌های جهانی، جنگ‌های تاریخی، آخرالزمان، روبات‌ها یا جنگ ستارگان مواجه شود. این ژانر با هیجان و استرس بالایی همراه است و شباهت به ژانر تاریخی دارد.

Escape Mag | مجله اتاق فرار

در این میان مراکز زیادی برای ایزوله شهر ایجاد شده که مبتلایان را به آن‌ها منتقل می‌کنند. شما و دوستانتان درحالی‌که هیچ نشانی از این بیماری ندارید دیشب دستگیر شده‌اید و متوجه می‌شوید که این مرکز برای تست واکسن‌های جدید خود روی افراد سالم آن‌ها را آزمایش می‌کنند. داستان بازی به قتل یک تاجر اصفهانی با نام داریوش راستگو مربوط است که تیم شما باید تمام تمرکز خود را به کار بگیرد تا در ۶۰ دقیقه بتوانید قاتل را پیدا کند.

  • این بازی در دو نسخه اندروید و ios طراحی شده و رایگان می باشد.
  • آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.
  • سناریوی این بازی به گونه ای طراحی شده است که در ابتدای بازی شما خودتان را تنها در اتاق تاریک و ناآشنایی می بینید و نمی دانید که چرا در این محیط قرار گرفته اید.
  • اگر محیط بازی به خوبی طراحی نشده باشد، دقیقا حس این را خواهید داشت که انگار وسط یک بازی گیر افتاده‌اید.
  • تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به اتاق فرار دژاوو می باشد.
معرفی انواع اتاق فرار و بررسی محبوب ژانرهای آن بلاگ تخفیفان | allescape

اتاق فرار اسکیپ مستر در ادامه ژانرهایی که به شدت مورد توجه اسکیپ بازها روبرو شده اند را معرفی خواهد کرد. اتاق فرار آرماگدون از جمله خاص‌ترین اتاق‌های فرار تهران به حساب می‌آید. اگر فیلم‌های زامبی و آخر زمانی را دیده باشید، متوجه این عبارت می‌شوید. در حقیقت داخل اتاق فرار آرماگدون باید برای زنده ماندن تلاش کنید.

در تهران معمولا بلیت بازی اتاق فرار بین ۳۰،۰۰۰ تومان تا ۷۰،۰۰۰ تومان متناوب است. اگر در یک اتاق فرار حرفه‌ای شرکت کنید، خواهید دید که برای حل هر معما نیاز به تخصص خاصی وجود دارد. به عنوان مثال ممکن است در یک اتاق فرار برای باز کردن قفل یک درب، مداری الکتریکی را کامل کنید.

معرفی ژانرهای اتاق فرار و ۸ ژانر محبوب اسکیپ بازها

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار