معایب سقف کاذب کناف و مشکلات اجرایی اون سلام ساختمان | panelgachikanaf

معایب سقف کاذب کناف و مشکلات اجرایی اون سلام ساختمان | panelgachikanaf

کناف، صفحاتی روکش دار و غالبا گچی هستند که امروزه در صنعت ساختمان سازی به وفور در سقف کاذبو دیوار کاذب مورد استفاده قرار می گیرند که عمده دلایل آن زیبایی ظاهری، سرعت نصب و اجرای بالا، تنوع فوق العاده و … کناف همان نسل جدید گچ محسوب می شود که تقریبا در تمامی امور ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد. از ورق های کناف در دیوار ها و سقف های هر بخشی از ساختمان با توجه به کاربرد و شرایط محیط و همچنین سلیقه کارفرما، می توان استفاده کرد. به جهت کناف کاری در بخش های مختلف ساختمان در بازار موجود هستند.

دستمزد اجرای کناف برای ساختمان نوساز و در حال بازسازی متفاوت است؟

در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با کناف سقف می پردازیم؛ با ما همراه باشید. در سال‌های گذشته استفاده از کناف چه در دیوار و چه در سقف، در ساختمان سازی طرفداران بسیار زیادی داشته است. به طوری که شاهد هستیم چه در ساخت ساختمان‌های جدید و چه در تعمیر ساختمان‌های قدیمی کناف‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از کناف در سقف و به خصوص سقف پذیرایی خانه کاربرد زیادی دارد.

پوششی از سقف یا دیوار که از پانل های گچبرگ از جنس نانو گچ به همراه روکش مقوای مخصوص و سازه های گالوانیزه تشکیل شده است را کناف می گویند. ساخت محیطی دلنشین و آرامش بخش و شیک توسط سقف و دیوار کاذب قابل اجراست. تاثیر بسزاییداشته است و همواره به عنوان اصلی ترین گزینه طراحی داخلی و نمای ساختمان ها به کار می رود. و دیوار پوش ام دی افو همچنین پارکت لمینت است که پارکت لمینت امروزه یک انتخاب بسیار محبوب برای افرادی هست که میخواهند در منزل خود تغییر دکوراسیون ایجاد کنند. لیسه استیل، سنباده ماله ای، سنباده دسته دار، ماله استیل و ظرف آماده سازی بتونه برای اجرای این نوع سقف کاذب ضروری هستند. همانطور که مشاهده کردید، تمامی این معایب قابل پیشگیری هستند.

آشنایی با انواع سقف کناف و معرفی بهترین نصاب سقف‌کناف

امروزه معماران و طراحان ساختمانی با دقت و وسواس فراوان بر روی این مقوله کار می http://panelgachikanaf.com کنند. سقف کاذب کناف هم بخشی از دکوراسیون داخلی ساختمان محسوب می شود. در حال حاضر کناف به عنوان یکی از برندهای پیشرفته در زمینه ساخت و سازهای خشک در دنیا شناخته شده است که با استقبال بالایی روبرو شده است. یکی از عمده ترین دلایل استقبال انواع مدل های سقف کنافحذف ملات و اتصالات پیچی و سرعت و کیفیت بالا، همراه با قیمت مناسب می باشد. سقف کناف داری دو مدل ثابت و متحرک می‌باشد که استفاده از هر یک از این دو مدل بستگی به فضای اجرای سقف کناف دارد، معمولا برای دسترسی داشتن به فضای پشت سقف کناف از مدل محرک استفاده می‌شود.

  • به بیان بهتر، در کار کناف نسبت به خیلی از خدمات ساختمانی حساسیت اجرا بالاتره و ارزش اکیپ حرفه ای، ملموس تر میشه.
  • سقف کناف، به نوعی نسل جدید گچ محسوب می‌شود که در کر‌های ساختمانی جدید بسیار رواج دارند.
  • برای اجرای سقف کاذب متحرک می‌توان از تایل‌هایی از جنس پی وی سی، آکوستیک، فلز، گچی و طلقی استفاده کرد.
طراحی این سازه ها معمولا در کاتالوگ شرکت، توسط مشتریان و با در نظر گرفتن اکثریت سلیقه ها و تنوع بسیاری انتخاب میشود. سلام تایل های سقفی عموما رنگ سفید هستند ولی طرح های مختلفی دارند. برای اجرای این نوع سقف نیاز است تا ابزارهایی همچون گاری حمل پانل، دستگیره حمل پانل و همچنین ریسمان رنگی تهیه شوند. از اصلی ترین پارامترهایی که شما می توانید در این نوع سقف ها مشاهده کنید، قطعاتی است که تشکیل دهنده کناف می باشند.

سقف کاذب یا کناف چیست و چه تفاوتی با سقف های کاذب دیگر دارد

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار