لکه بر فرش و مبلمان نانوسان 300ml فروشگاه آنلاین بیز

برای از بین بردن انواع کثیفی و لکه های روغن ، چربی ، جوهر ، دوده ، واکس ، ذغال و سایر آلودگی ها از روی فرش، مبلمان، کوسن ، موکت و سطوح مشابه می باشد. شما اما با استفاده از این اسپری، به راحتی می‎توانید بدون استفاده از هرگونه مواد شیمایی دگر، سطح مبلمان خود را تمیز کنید و در ترکیبات خود موادی دارد که باعث افزایش عمر و ماندگاری پارچه مبلمان شما شود. اسپری لکه بر مبل نانوسان می‎تواند لکه هایی چون ذغال و آلودگی های سخت را از روی سطوح مورد نظر در کمتر از ۲ دودقیقه پاک خواهد کرد. با خرید محصولات نانوسان می توانید به راحتی تمام سطوح را پاک کنید. لکه بر فرش و مبل نانوسان بدون تریگر یا اسپری لکه بر مبل نانو سان برای از بین بردن لکه از سطوح مبل، فرش، موکت و سطوح این دسته استفاده می شود.

شامپو فرش ایرانی Saina

شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت فروشگاه سلامت آنلاین توس طب یزد را می پذیرم . با ورود یا ثبت نام در این چند شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت را می‌پذیرید. دیدگاه خود را به همراه سوالات خود درباره این کالا یا فروشنده آن بیان نمایید. برای استفاده از این بخش می بایست ایمیل یا شماره موبایل خود را از طریق ویرایش حساب کاربری خود واردکنید.

لکه بر فرش و مبلمان نانوسان 300ml فروشگاه آنلاین بیز

ای ن محصول با بهره گیری از تکنولوژی ناو به سادگی طی یک فرآینده شیمیایی تمامی لکه ها و آلودگی های سطح رو برطرف کرده و در عین حال به سطح آسیبی نمی زند. روش استفاده از اسپری لکه بر فرش و مبل نانو بسیار ساده است و شما میتوانید با استفاده از دستور راهنمای محصول موجود بر روی جعبه محصول، روش استفاده از آن را متوجه شوید. طرز استفاده لکه بر فرش نانوسان به این صورت است که ابتدا باید این محلول را بر روی ناحیه ای از مبلمان تان امتحان کنید که از دید خارج است و اگر اتفاقی نیفتاد، این لکه بر فرش و مبل را میتوانید برای تمامی نواحی مبلمان خود استفاده کنید. این محلول را میتوانید بر روی یک قطعه ابر ریخته و سپس بر روی ناحیه و یا نواحی موردنظر بکشید.

لکه بر فرش نانوسان دکتر بیز

پاک کردن لکه استفاده نمایید سطح را با دستمال به صورت دورانی بکشید تا لکه بصورت کامل محو گردد. برای راحتی و در دسترس بودن فروشگاه اینترنتی کالدینو راه های متنوعی برای ثبت سفارش در اختیار شما قرار داده ایم . لوازم آرایشی به صورت جذب بافت فرش می شود و در طولانی مدت با رنگ فرش ترکیب می شود پس لازم است در همان لحظات اولیه پاک گردد. از آنجایی که فرش ها یکی از مهم اثاثیه منزل به شملر می آیند ، تمیز نگه داشتن آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است و از طرفی همیشه در معرض آلودگی های محیطی و تماس با کف پا ها هستند . از این جهت بسیار مهم است که ما شناخت کافی نسبت به انواع کله ها و تاثیرات ان بر سطوح داشته باشیم تا برای برطرف کردن آن از بهترین گزینه استفاده کنیم . پراکسید هیدروژن یک پاک کننده عالی است ، به ویژه برای پروتئین و لکه های خون.

فرش به علت رنگ پذیری در دماهای بالا ( مانند لک چای ) بهتر است در همان ابتدا اثر کثیفی از روی سطح فرش به خوبی پاک فروشگاه کالایاب شود. فرش‌های نرم و تمیز بسیار زیبا هستند – دنج، دلپذیر هستند و باعث می‌شوند از وقت خود در خانه کمی بیشتر لذت ببریم. پس از خشک شدن جاروبرقی بزنید تا نتیجه شگفت انگیز آن را روی فرش خود ببینید. شما می خواهید بدانید که آیا وسایل خانگی که در کابینت خود ذخیره می کنید می تواند به شما در تهیه و تمیز کردن فرش خانگی کمک کند.

  • از آنجایی که فرش و مبلمان بسیار حساس و آسیب پذیر هستند ، مواد شونده ای که برای شست و شوی آن به کار برده می شود باید به صورتی باشد که به بافت و تار و پود آن آسیبی نرساند.
  • این شرکت محصولات خود را تحت لیسانس کمپانی گلوبال پریفر آلمان تولید می کند.
  • یکی از پرکاربرد‌ترین محصولات مورد استفاده در منازل، لکه‌ بر فرش و مبلمان است.
  • کلیک کنید تا از آخرین قیمت ها و تخفیف های سایت اوریزن آگاهی پیدا کنید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار