قارچ گانودرما چیست؟ گانودرما روی چه بیماری هایی تاثیر دارد گانودرمالند

قارچ گانودرما چیست؟ گانودرما روی چه بیماری هایی تاثیر دارد گانودرمالند

بهتر است گانودرما بخشی از برنامه روزمره شما برای سلامتی (جسمی و ذهنی) و پیشگیری از بیماری‌ها باشد. فقط کافیه به مدت ۳۰ روز گانودرما را در برنامه روزانه خود قرار داده تا تغییر را احساس نمایید. برخی از تحقیقات نشان داده است که افرادی که قارچ ریشی را به مدت ۴ ماه مصرف کرده‌اند، تقریباً دو برابر بیشتر از افرادی که داروهای شیمیایی مصرف می کنند، دچار عوارض جانبی می‌شوند. با این حال، این اثرات جزئی و شامل افزایش ناچیز ناراحتی معده و گوارشی بود. یک بیماری خود ایمنی دیگر به نام لوپوس که در بیشتر بر روی صورت اتفاق میوفتد .

به طور کلی واضح است که قارچ گانودرما بر روی گلبول های سفید و عملکرد سیستم ایمنی تاثیر می گذارد. با اینحال برای تعیین گستره مفید بودن این قارچ بر روی افراد سالم و بیمار به تحقیقات بیشتری نیاز خواهد بود. در طب سنتی شرقی معمولا از گیاهان و قارچ های مختلفی به منظور درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. در این میان قارچ گانودرما که به عنوان قارچ ریشی نیز شناخته می شود محبوبیت خاصی دارد. این قارچ مزایای بالقوه زیادی برای بدن دارد که از جمله آن ها می توان به بهبود سیستم ایمنی و مبارزه با سرطان اشاره کرد. با اینحال امن بودن این گیاه اخیرا توسط برخی از محققان زیر سوال برده شده است.

قهوه قارچ گانودرما یا همان قهوه گانودرما در واقع ترکیبی از پودر بهترین نوع دانه های قهوه به همراه پودر قارچ گانودرما میباشد. این قهوه در حال حاضر فقط توسط شرکت بیز تولید میشود و طعم های متنوعی نیز دارد. شما میتوانید بسته به ذائقه خود و بسته به خواصی که از این قهوه انتظار دارید هرکدام از این طعم ها را تهیه کنید. تقویت حافظه، به خاطر سپردن کارها و پیشگیری از فراموشی و آلزایمر از دیگر خواص بینظیر این محصول شگفت انگیز میباشد. انواع قهوه قارچ گانودرما با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در حراج فوق العاده فروشگاه کالا اکسیر موجود میباشد. قهوه دکتر بیز در انواع و طعم های مختلف با ترکیبات خوش طعم توسط شرکت بیز در ایران با کیفیت بسیار بالا تولید می شود.

  • روش جوشاندن بیش از دو هزار سال است که برای مصرف این قارچ استفاده می شود.
  • توصیه می‌شود در طول درمان مقدار بیشتری از آب، میوه و سبزیجات استفاده نمایید.
  • گانودرما لوسیدوم برای تقویت کلیه می تواند کارکردهای این عضو مهم را تقویت کند.
  • که در درمان و پیشگیری از سرطان و تقویت سیستم ایمنی موثرند.

علاوه‌ بر این برخی مکمل‌ها ممکن است فقط محتوی بخش خاصی از این قارچ باشند که در این صورت باید مقدار مصرفی پایین‌تر هم بیاید. همچنین این قارچ توانست رشد ۵ قارچ بیماری‌زای مختلف را تا ۵۸٪ کاهش بدهد. مصرف قارچ گانودرما همراه با آنتی‌بیوتیک‌ها توانست فعالیت ضدمیکروبی آنتی‌بیوتیک‌ها را افزایش بدهد. Ganoderma همچنین موجب تسکین عفونت های دستگاه ادراری شده و روند درمان را سایت آریو کالا تسهیل می کند. در یک مطالعه موردی ۸۸ نفر مبتلا به عفونت مجاری ادراری به مدت ۲ هفته تحت درمان با قارچ گانودرما قرار گرفتند.

لاته گانودرما | پک ۳ عددی لاته

ازقارچ گانودرمارویdatagrach.comخیلی متشکرم ودهه فجرراتبریک میگویم. استفاده موضعی از گانودرما می تواند برای بهبود زخم های پوستی، اگزما، پسوریازیس، نیش حشرات، زخم ها و خراش ها بسیار موثر باشد. به این منظور گیاه تازه گانودرما را له کرده و روی زخم قرار می دهند. اگر هنوزم سوال دارید که از کجا گانودرما تهیه کنیم با ما همراه باشید.

نکاتی در رابطه با مصرف قهوه گانودرما

فروشگاه گانودرم از سال 1395 در زمینه ی قارچ های خوراکی در ایران فعالیت می کند . از جمله محصولات فروشگاه گانودرم میتوان به قارچ گانودرما، قارچ شیتاکه، قارچ ترکی تیل، قارچ یال شیر، قارچ شاه صدفی و قارچ انوکی اشاره نمود. ما عضوی از خانواده قارچ شناسی ایران هستیم و برای تامین نیاز کاربران و آشنایی هر چه بیشتر جامعه ایرانی با این نوع محصولات و پی بردن به ارزش های غذایی آن ها می کوشیم . محصولات فروشگاه گانودرم حاصل سالها تجربه و تلاش مستمر ، دقیق آکادمیک است. این تفاوت در ترکیبات و عملکرد سبب شده تا برای تقویت ایمنی مصرف همزمان دو قارچ شیتاکه و گانودرما بهترین انتخاب باشد. صرفنظر از ارزش غذایی قارچ ها بهـره گیـري از آنهـا بـه عنوان دارو توسط انسان قـدمتی چنـدین هـزار سـاله دارد .

۲- ضد آلرژی

گانودرما خواص بسیار زیادی دارد و تاریخچه بسیار کهن در طب سنتی دارد و از آن با نام پادشاه گیاهان یاد میکنند. جالب است بدانید طبق ازمایشات و تحقیقاتی که در سراسر دنیا انجام شده است گانودرما برای درمان و پیشگیری بیش از 30 نوع بیماری مفید است. با توجه به اینکه ریشه بسیاری از بیماریها عدم تنظیم هورمونهای بدن، سوخت و ساز نامناسب و کارکرد ضعیف کبد است و از انجا که گانودرما بر این موارد اثرگذار است میتواند به درمان بسیاری از بیماریها کمک کند. اما در خصوص طول مدت استفاده با توجه وضعیت جسمانی متفاوت در افراد زمان دقیقی نمیتوان ارائه کرد. اساسا با توجه به تاثیر قهوه های گانودرما در ایجاد حس شادابی و نشاط، پاکسازی کبد و تنظیم خواب موجب ایجاد نوعی تمایل در فرد برای ادامه مصرف میشود که گاها در برخی افراد به عنوان محصولی اعتیاد آور تلقی میشود. با عرض پوزش فکر میکنم نظرات فروشندگان باشه از اقوام ما دیابت داشتن مصرف کردن رفتن آزمایش اینقدر قند خون بالا رفته بود که دیگه قطعش کردن .

افراد در هر دو مطالعه موردی قبل از قارچ گانودرما بدون مشکل استفاده کرده بودند اما عوارض جانبی بعد از انتخاب شکل پودری قارچ را تجربه نموده اند. همین امر موجب می شود محققان در مورد تعیین شکل مشکل ساز این قارچ سردرگم شوند. ان ها به خوبی نمی دانند خود قارچ گانودرما مسئول این مشکلات است یا پودر آن باعث اسیب به کبد می شود. باید به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر مطالعات انجام شده بر روی قارچ گانودرما داده های ایمنی را گزارش نکرده اند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار