فرش با کیفیت ارزان قیمت فرش کاشان-فرش شادرخ

امروزه، انواع فرش ماشینی در اندازه‌های مختلف از 60x90cm تا 300x400cm بزرگ و بزرگ‌تر در اندازه‌های استاندارد موجود است. این فرش‌های در اشکال مستطیلی و مربع شکل و حتی دایره‌ای در دسترس می‌باشد. اولین و مهم‌ترین ویژگی که در خصوص فرش‌های ماشینی وجود دارد و باید نسبت به آنها مطلع شوید؛ تعداد شانه و تراکم فرش است. این مسئله از ریز بافتی و انسجام فرش را به شما نشان می‌دهد. منظور از تراکم، تعداد گره‌هایی ا‌ست که در هر یک متر عرض شانه و در یک متر طول فرش وجود دارد.

فرش ماشینی سیزان کد ۴۱۰۵۷

فرش های 440 شانه و 500 شانه عمری به مراتب کمتر از فرش های 700 شانه به بالا دارند و به همین دلیل است که قیمت کمتری هم دارند ولی این گزینه دلیلی بر بی کیفیت بودن این فرش ها خرید فرش با قیمت پایین نیست. نمایندگی فرش شونهر در شیراز فرش های خود را از شعبه اصلی که در شهرستان تهران مساقر است تهیه نموده و بنابراین هزینه حمل و نقل فرش از تهران به شیراز نیز عامل تاثیرگذار دیگری بر فرش ارزان می باشد. در حدود 8 میلی متر می باشد و نخ خاب آن اکریلیک هیت ست بوده که با دستگاه HCP بافت می شود. ،حذف هرینه های اضافی ، چون هزینه کرایه نمایشگاه ، هزینه جابجایی ، دکوراسیون و … ، باعث می شود تا مبلغی به قیمت فرش اضافه نشود و شما فرش را به قیمت واقعی آن خریداری نمایید . کلیه حقوق فروشگاه حاضر متعلق به گروه تجاری فرش کاشان بوده و کپی برداری از اطلاعات آن با ذکر منبع بلامانع است.

  • این محصول فرش ماشینی به صورت 700 شانه می باشد و با تراکم 2550 به تولید رسیده شده است.
  • خرید انیترنتی فرش کاشان از روش های خرید مستقیم فرش ارزان می باشد .
  • گروه تولیدی فرش تجاری کاشان؛ این توصیه را به خریداران استوک و فرش های ته انباری می کند که در هنگام خرید به برچسب پشت آن دقت کنید تا به جای فرش نو ارزان، بافته کهنه و دست دوم به شما ندهند و به پشت و روی قالی و کناره های آن توجه شود تا محصول، عیب دار نباشد.
  • برای پی بردن به این موضوع که فرش ارزان قیمت ماشینی چیست نخست باید به چند نکته توجه داشته باشید.

فرش با کیفیت ارزان قیمت فرش کاشان-فرش شادرخ

فرش های عرضه شده شاخه ارزان قیمت دارای کیفیتی بالا و همچنین دوامی بی نظیر می باشد ، مقدار الیاف به کار رفته شده برای یک فرش 12 متری 41 کیلو می باشد. / از محصولات بسیار پر طرفدار فروشگاه بدون شک محصولات فرش ارزان ماشینی کاشان می باشد. فرش مایسا محصولی جدید و ایده آل به صورت 700 شانه می باشد که با نقشه ای خاص به تولید رسیده شده است. این محصول دارای نقشه ای جدید ، خاص و زیبا می باشد و اگر شما به دنبال طرح زیبای فرش ماشینی هستید بدون شک برای شما نقشه… مجموعه ایی کامل از شرکت های مرتبط با حوزه ریسندگی و بافندگی است، نخستین شرکت تولید کننده فرش در این مجموعه فرش ستاره کویر یزد است که در سال 1360 فعالیت خود را آغاز نمود و از نخستین روزهای فعالیت خود از بهترین های صنعت فرش ماشینی شناخته شد.

نکته قابل اهمیت در خرید فرش هزینه ارسال و حمل و نقل آن است که به خودی خود هزینه قابل توجهی را به خریدار وارد می کند. اما تمام فرش های ما بعد از خرید به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می شود که این خود باعث صرفه جویی در هزینه های خرید فرش شما خواهد شد. خرید فرش از کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه باعث کاهش قیمت فرش های شادرخ شده است. فرش های ارزان قیمت در امور خیریه و جهیزیه عروس نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته و کارایی دارند. اگر در این مدت برای خرید فرش اقدام کنید حتما می توانید کفپوش مورد نظر خود را ارزانتر از قیمت عادی خود خریداری کنید .

فرش با کیفیت به فرشی اطلاق میشود که از نخ ۱۰۰درصد اکریلیک و الیاف درجه یک استفاده شود و استانداردهای قالی بافی را رعایت کند. معمولا چنین فرش تولیدی چون هزینه تمام شده آن بالاست قیمت فرش هم زیاده ولی اگر بخواهیم همان فرش را ارزان تمام کنیم باید بعضی از پارامترها را دستکاری کنیم مثلا ورزن فرش را سبک کنیم . و یا از نخ درجه پایین تر استفاده کنیم میشود تا حدودی قیمت تمام شده را کم کرد و فرش ارزان قیمت با کیفیت تحویل داد. خرید ارزان فرش با کیفیت در فروشگاه اینترنتی شادرخ هدیه ما به شما عزیزان است. وقتی صحبت از ارزان بودن فرش می شود ذهن خریدار به سمت بی کیفیت بودن محصول کشیده می شود اما باید بدانیم که ارزان بودن فرش های شادرخ به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیمی محصولات ما به شما عزیزان می باشد. شرکت شادرخ کویر کاشان با حذف واسطه ها و ایجاد یک فروشگاه اینترنتی فرش شروع به فروش فرش با قیمت مناسب و ارزان نموده است.

خرید فرش ارزان قیمت ماشینی کاشان با اطمینان از کیفیت فرش

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار