شرکت های تولید کننده قالب بتن قالب بتن

بزرگ‌ترین پانل قالب پلاستیکی بتن با ابعاد 120 در 60 سانتی‌متر و 11 کیلوگرم وزن، برای دیوار بتنی است و توسط یک نفر به راحتی قابل جا‌به‌جایی است. در صورتی که قالب فلزی بتن که برای دیوار مناسب است، ابعاد ۱۰۰ در ۵۰ سانتیمتر و وزنی حدود ۲۰ کیلوگرم دارد. از قالب پلاستیکی بتن برای دیوار، می توان برای دور فونداسیون نواری، فونداسیون گسترده، دیوار برشی، دیوار محوطه، زیر سقف دال بتنی و… در ساخت پروژه های بزرگ انتخاب قالب فلزی بتن گزینه مناسب تری نسبت به قالب پلاستیکی می باشد . زیرا امروزه برای این که سرعت ساخت و ساز بالا برده شود ، از بتن های آماده استفاده می شود که مصرف راحت تری دارد و موجب بالا رفتن سرعت اجرای پروژه می شود .

شرکت های تولید کننده قالب بتن قالب بتن

این امر باعث می شود ماده ای که در قالب قرار می گیرد به طور منسجم شکل شرکت قالب بتن گیری شود. در ذکر خصوصیات قالب بتن می توان گفت یکی از ویژگی قالب بتن که مورد توجه و محبوبیت قرار دارد، قالب هایی از جنس فولاد و قالب بندی های مدولار است. اگر یک کارگاه بزرگ بخواهد قالب بتنی در دست تولید داشته باشد که با دوام باشد و تمام استانداردهای جهانی را دارا باشد می بایست قسمت های مختلف آن مانند سطح های جانبی قالب، وزن قالب، جنس قالب، وزن آن کاملا مورد محاسبه توسط تولید کنندگان قرار گیرد. قالب های بتن پلاستیکی از مدلی که مورد بازیافت قرار می گیرد برای سازه هایی کاربرد دارد که بتن با بافت ساده تر و سبک تر در آن به کار رفته است.

  • یک دیدگاه نادرست در مورد مواد قالب های پلیمری مشکی رنگ وجود دارد که این قالب ها از مواد دوم ساخته می شوند این دیدگاه کاملا نادرست و اشتباه می باشد.
  • و به طور کلی در ساخت انواع سازه های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سیوان لند به عنوان بزرگترین بازار آنلاین صنعت ساختمان خرید آنلاین سیمان،بتن،کناف،تاسیسات الکتریکی،سرامیک،و به طور کلی تمام مصالح ساختمانی را فراهم کرده است.
  • بر اساس تجربه پانل های ستونی بسیار خوب و دقیق عمل می کنند و به راحتی می توان تا ارتفاع بالای 4 متر را بدون هیچ مشکلی بتن ریزی کرد.
  • این آسفالت ها به کمک موادی مانند بتن که از انواع قالب بتن خروجی گرفته است استفاده شده اند و میزان مواد و اجزای تشکیل دهنده بتن با توازن دقیق در آن انجام شده است.

به دلیل ساختار قالب پلاستیکی بتن، نیازی به نظافت و تمیزکاری آن‌ها وجود ندارد چون که بتن به صفحات قالب نمی‌چسبد. بنابراین بدون نیاز به تمیز کردن دوباره مورد استفاده قرار می‎گیرند و نیازی به روغن‌کاری هم ندارند. استفاده از قالب بتن پلاستیکی، به دلیل ابعاد بزرگی که دارد (نسبت به قالب‌های بتن ریزی دیگر) باعث تسریع عملیات ساخت‌و‌ساز و اجرای پروژه می‌شود. برای ساخت قالب فلزی بتن، بعد از برش ورقه‌ها و خم شدن لبه‌های آن‌ها در دستگاه، تسمه‌های آن جوشکاری و پلیسه‌گیری می‌شود و بعد با کوره رنگ‌امیزی می‌شود. اما قالب بتن ریزی پلاستیکی بتن با قالب‌های مهندسی‌شده و ابعاد دقیق توسط دستگاه ABS ساخته می‌شود.

قالب بندی دیوار بتنی با قالب بتن پلاستیکی

کلمبیا در سال ۱۹۳۷ تاسیس شد و در ابتدا تنها به تعمیر ماشین های قالب بندی میپرداخت اما با گذر زمان تصمیم به طرحی ماشین های قالب بندی جدید زد. انتخاب مواد و جنس قالب كه برحسب نوع قطعه اي كه در نهايت مطلوب مي باشد تعيين مي‌شود. بنابراين طراحي و ساخت قالب هاي تك حفره اي از نظر زمان ساخت و مسائل اقتصادي – ارزان تر تمام خواهد شد. قالب دائمی عایق بندی شده بهره وری و پایداری انرژی را ارائه می دهد، که به کاهش اثرات زیست محیطی بخش ساختمان کمک می کند.

قالب مکعبی پلاستیکی تست بتن

از دیگر ویژگی های مهم این نوع از قالب ها ماندگاری و پایداری زیاد آن ها می باشد . در زیر به برخی از ویژگی هایی که ما را به سمت انتخاب قالب فلزی بتن سوق می دهد اشاره می کنیم . فروش و پخش انواع لوازم قالب بندی بتن جهت محوطه سازی پیاده رو ، باغ ویلا ، پارک ها ، کارخانه جات ، کارگاه ها ، ساختمان… به منظور ساخت سازه های بتنی استفاده از قالب های ثابت و متحرک این امکان را به شما می دهد که بتوانید بتن را در آن ریخته و سازه و حجم مورد نیاز را طراحی نمایید.

تیر پل بتنی پیش‌ساخته و قالب بندی آن

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار