راهنمای خرید بهترین مارک چای عطری ، خارجی، سیاه ، ترش ، هندوستان ، چکش سبز در بازار ایران | OkChay

من از بین تمام طعم های مختلف چای که امتحان کردم بهتر از چای ایرانی اصیل ندیدم. سلیقه افراد تو انتخاب چای متفاوت است این چای و این برند هم برای سلیقه های مختلف محصولات مختلفی تولید کرده کیفیت بالایی داره جزء کالاهایی هست که امتحان کردنش ریسکی نداره یجورایی کلاسیک و عامه پسند هست. به جرات میشه گفت که اگه طالب چای ایرانی هستید بهتر از این محصول پیدا نمی کنید.

انواع برند های معروف چای ایرانی

بهترین چای ساز کرکماز کتری و قوری ای به جنس استیل دارد که کتری آن روی صفحه گرم نگه دارنده قرار میگیرد و توانایی این را دارد که به صورت 360 درجه بچرخد. نشانگر LED تعبیه شده روی این محصول برای نشان دادن وضعیت جوش بودن و یا گرم بودن آب در نظر گرفته شده است. درون قوری فیلتر تفاله گیر چایی برای جلوگیری از ورود تفاله ها درون لیوان گنجانده شده است.

می‌توان گفت بهترین نوع چای سیاه ایرانی در فصل بهار و در اردیبهشت ماه برداشت می‌شود که از نظر طعم و خواص درمانی نیز از دو چین دیگر بهتر چای مخمری چیست است. البته چای بهاره خود به سه نوع مختلف تقسیم می‌شود که در ادامه توضیح خواهیم داد. چای ممتاز شکسته که از انواع چای شکسته مرغوب برای مصارف مختلف است از قیمت نسبتا مناسب و کیفیت خوبی برخوردار است.

چای هندی تشریفات مقدار 450 گرم

راهنمای خرید بهترین مارک چای عطری ، خارجی، سیاه ، ترش ، هندوستان ، چکش سبز در بازار ایران | OkChay

در مقالات قبلی درباره بهترین کتری برقی صحبت کردیم که این وسیله آشپزخانه سعی می کند که آب را داغ کرده و موجب به جوش آوردن آن شوند. در واقع چای سازها نیز این قابلیت را داشته ولی از جهاتی با هم متفاوت هستند. یکی دیگر از چای سازهای مطرح در بازار چای ساز تفال مدل BJ 500D10 است. این چای ساز یکی دیگر از محصولات خانواده تفال است، که شباهت بسیار زیادی به چای ساز مدل BK 511 دارد. یکی دیگر از ایده آل ترین محصولات بوش چایی ساز بوش مدل TTA 5603 است.

  • چای تولیدی این کمپانی کمی از بقیه‌ی برندهای چای گران‌تر است.
  • این کمپانی در سال 1972 در آمریکا تأسیس شد و یکی از خاص‌ترین کمپانی‌های چای آمریکا به شمار می‌رود.
  • ترکیب استیل و شیشه چای ساز روهم تفال مدل BJ یک ترکیب بسیار زیبا و فوق العاده است که نشان از طراحی بسیار هوشمندانه کمپانی تفال دارد.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار