خرید میله بارفیکس ساده دیواری و چند منظوره خانگی و باشگاهی آگرین | takdoo-تکدو

این تمرین به دستگاه سیم‌کش نیاز دارد و با بارفیکس سر و کار ندارد. یک جفت دمبل برداریدو با انقباض عضلات جلوبازو، سعی کنید آن‌ها را به سمت صورت‌تان نزدیک کنید. حرکت را به‌آرامی تکرار کنید و مجدداً به حالت ابتدایی حرکت بازگردید. یکی دیگر از بهترین و کمک‌کننده‌ترین راه‌ِحل‌ها برای پیشرفت در تمرینات، کمک گرفتن از باندهای کشی یا کش بدنسازی است. برای این نوع تمرین باید بتوانید زانوهای خود را خم کرده و پاهایتان را روی زمین قرار دهید.

بارفیکس برای مبتدیان: تمرینات آمادگی و آموزش

البته بارفیکس فقط به‌صورت یک میله ساده عرضه نمی‌شود. در بازار انواع دیواری آن را نیز می‌توانید ببینید و خریداری کنید. اما بسیاری از افراد حتی توانایی انجام تعداد اندکی حرکت بارفیکس را نیز ندارند. در این برنامه انواع روش های بارفیکس زدن مغرفی شده و آموزش های مفیدی در زمینه افزایش توانایی بارفیکس زدن آورده شده. فرقی ندارد مبتدی هستید یا حرفه ای ، این برنامه تمام نیاز شمارا برآورده می کند. بارفیکس یک تمرین ترکیبی بالاتنه می باشد.عضلات دست و پشت بدن شما را به سمت بالا می کشد در حالی که عضلات شکم و میانی بدن از زاویه دار شدن بدنجلوگیری می کنند.

  • اگر اجازه دهید تا حداکثر ممکن در کمر قوس ایجاد شود، می تواند معنایش ساختار ضعیف بدنی یا شکم ضعیف باشد مثل شنا سوئدی؛ حرکت بارفیکس هم روی کل بدن فشار می آورد.
  • زمانی که از میله آویزان می‌شوید دست‌هایتان را به طور کامل بکشید.
  • از یک نفر بخواهید که هالتر را با دو دست خود بگیرد.
  • برخی از این مدل‌ها خانگی هستند و برخی نیز برای باشگاه‌های ورزشی مناسب هستند.
، معمولاً میله آهنی بارفیکس در چهارچوب در فیکس می‌شود و برای تمرین‌های ساده در خانه به کار می‌رود. اگر خیلی سنگین هستید و یا خیلی قوی نیستید، این حرکت غیرممکن است! با این اوصاف، تمریناتی وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانید، اولین بارفیکس خود را بزنید. هر یک از ۳ تمرین زیر را یک بار در هفته به مدت ۴ تا ۶ هفته انجام دهید.

آشنایی با دستگاه های بدنسازی خانگی

در ژیمناستیک، میلۀ افقی که روی دو پایه یا دو ستون بلند نصب می کنند و پس از آویزان شدن از آن، حرکات تعادلی، قدرتی، و چرخشی انجام می دهند. 2- پاهایتان را از روی جعبه بردارید تا در هوا معلق شوید. در این حالت دست ها و پاهایتان باید کشیده باشند و آرنج هایتان باید کمی خم شوند. زمانی که به بالای میله رسیدید، باید چشمان و چانه شما بالاتر از میله قرار بگیرند. فواید بارفیکس در صورتی که آن را به شکل صحیح و رعایت نکات مهمی که در این مقاله با شما در میان خواهیم گذاشت، بسیار چشمگیر هستند. به قدری بالا بروید که چانه شما هم ارتفاع میله بارفیکس شود.

بارفیکس معمولی بهتر است یا بارفیکس دست برعکس؟

خرید میله بارفیکس ساده دیواری و چند منظوره خانگی و باشگاهی آگرین | takdoo-تکدو وجه اشتراک محصولات تن‌زیب کیفیت، سادگی، تنوع، قیمت کم و مهمتر از هر چیز دیگر، کارایی بالای آن است که سلامتی، نشاط، تندرستی و تناسب اندام را به ارمغان خواهد آورد. نحوه نصب تمام مدل‌های بارفیکس تن‌زیب یکی‌ست و تفاوتی با هم نمی‌کنند. روش معمول نصب میله ها پیچاندن آن از قسمت میانی‌ست که باعث افزایش طول آن شده و بر روی چهارچوب محکم می‌شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار