خرید شیر فشار شکن اورجینال + قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا | kasrasaran

شیرهای فشار شکن زمانی که بعد از شیر فشار آب نباشد جریان را قطع میکند . در سیتسم اطفای حریق این واکنش بسیار واکنش حساسی میباشد که همین مورد بارها موجب عمل نکردن درست سیتسم اطفا میشود . از طرفی برندهای متفرقه زیادی از تامین کنندگان شیرهای فشار شکن آتش نشانی در بازار فعالیت دارند که هر کدام مدعی تامین برند این تجهیزات هستند .

شیر فشار شکن (PRV)، به شیری گفته می شود که برای تنظیم فشار داخل لوله در یک سیستم تاسیساتی، در هنگام اضافه فشار طراحی شده است. پدیده اضافه فشار (overpressur) زمانی رخ می دهد که، فشار داخلی در خطوط و سیسیتم های تاسیساتی از محدوده فشار طراحی و ماکزیمم فشار مجاز برای لوله و تجهیزات بیشتر شود. این نوع شیر طراحی شده است تا وقتی که فشار یا خلا سیستم از فشار تنظیم شده برای شیر تجاوز می کند, از آب بند محافظت کند. زمانی که فشار بیش از حد ایجاد می شود, فشار باعث لیفت دیسک می شود, درست مثل کاری که یک شیر اطمینان می کند, وبلاگ من را بررسی کنید و این امر اجازه می دهد که بخارات ایجاد شده خارج شوند. شیرهای فشار شکن متداول در مواردی مورد استفاده قرار می گیرند که فشار بیش از حد متغیر یا فشار برگشتی بیش از حد، موجود نباشند.

  • شیرهای چدنی و پلیمری تخلیه هوا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت.
  • در نتيجه شيري خواهيم داشت كه كنترل دقيق فشار را مستقل از تغييرات فشار ورودي، تامين خواهد كرد.
  • طراحی خارجی امکان تنظیم فنر را با دستگیره یا دستگیره ای که به بیرون دریچه می پیچد را می دهد.
  • شیرهای اطمینان در مواردی که گازهای تراکم پذیر داریم, مورد استفاده قرار می گیرند.

شیر فشار شکن از نظر سیال کاربری به دو دسته هیدرولیکی و پنوماتیک تقسیم می شوند. همانطور که مطالعه کردید از این شیر برای جلوگیری از آسیب به سیستم لوله کشی در تاسیسات استفاده می‌شود. این قطعه انواع مختلف دارد که با توجه به نیاز ساختمان تعیین و نصب می‌شود.

حداکثر فشار تخلیه:

علاوه بر این حرکت بسیار کوچک در شیر باعث بوجود آمدن تغییرات زیاد در میزان گذر سیال گشته باعث تغییرات فشار در خروجی خواهد شد. فشار بر روی صندلی سوپاپ عمل می کند و نیروی ایجاد می شود و دریچه را در برابر کشش فنر باز می کند. چرخاندن دکمه کنترل می تواند کشش را در فنر افزایش یا کاهش دهد، بنابراین فشار مورد نیاز برای باز کردن شیر تنظیم می شود. در این مقاله قصد داربم تا توضیح دهیم که شیر فشار شکن چیست، چگونه کار می کند و چگونه یکی از بهترین آن ها را انتخاب کنید. بنابراین، هنگامی که اپراتور تنظیم فشار شیر تسکین دهنده از راه دور را به زیر فشار پاپپ پیلوت پیچ شده تنظیم می کند، شیر از راه دور کنترل تنظیم حداکثر فشار سیستم را بر عهده می گیرد.

در بارهای کوچک که دقت بسیار زیادی مورد نظر نیست برترین انتخاب شیر فشار شکن با عملکرد مستقیم است. شیر فشار شکن (P.R.V) بطور خودکار فشار زیاد و متغیر ورودی را به فشار کم و ثابت خروجی تبدیل می کند. شیرهای کاهش فشار یا شیر فشار شکن معمولاً در هر برنامه ای که از هوای فشرده استفاده می کند، مانند سیستم های پنوماتیک در اتوماسیون صنعتی دیده می شود.

شیر سوزنی مدل IV10 و شیر چند راهه مدل IV11

خرید شیر فشار شکن اورجینال + قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا | kasrasaran

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار