اسباب کشی درون شهری و بین شهری قیمت اسباب کشی

شما هیچ اسباب و اثاثیه سنگینی را بلند نخواهید کرد، اما باید هنگامی که کارگران مشغول تخلیه و انتقال بار شما از کامیون هستند، حسابی حواستان را جمع کنید. مگر آنکه از پیش همه چیز را هماهنگ کرده باشید تا در روز اسباب کشی حضور نداشته باشید. اگر قصد دارید اسباب کشی خود را با کمک یک شرکت باربری انجام دهید، باید پول بیشتری صرف کنید. اما از طرفی خودتان را از شر استرس جا به جایی جعبه ها، رانندگی وانت یا کامیون و تخلیه اثاثیه خلاص می کنید.

تجسم منزل جدید

( ~. کِ) (حامص .) حمل و نقل اثاثه منزل ، اسباب و لوازم زندگی را از خانه ای به خانه دیگر بردن . خدماتی که در سرویس بسته‌بندی ایزی پک ارائه میشود شامل جمع‌آوری و دسته‌بندی کامل خرده‌ریزها به شکل کاملا متمایز و بسته‌بندی و ایمن‌سازی وسایل بزرگ به صورت حرفه‌ای می‌باشد. خیر؛ در این سرویس شما صرفا هزینه انجام خدمات را پرداخت میکنید و تمامی لوازم بسته بندی بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. شما نمی توانید باز کردن جعبه ها را ماه ها طول دهید، اما خستگی پس از اسباب کشی اجتناب ناپذیر است؛ بنابراین شروع به باز کردن جعبه ها کرده و این کار را تا زمانی که احساس می کنید نیاز به استراحت دارید، انجام دهید. یادتان نرود که زمانی را برای لذت بردن از محله جدیدتان صرف کنید.

  • وسایلی مثل گاوصندوق، آینه‌های بزرگ، مجسمه‌های زینتی، پیانو و …
  • اگر مکان جدید فاصه زیادی با محل قبلی ندارد یا تعداد وسایل شما زیاد نیست می توانید با روش های قبلی و با کمک دوستانتان همه مراحل اسباب کشی را براحتی انجام دهید و با ماشین خود اسباب را جابجا کنید.
  • برای تهیه کارتن از مغازه داران اطراف خود بخواهید یک یا چند عدد کارتن برای شما تهیه کنند.
  • یک کارگر حرفه‌ای اصولا باید از قوای جسمانی بالایی برخوردار باشد و با روش‌های صحیح جابجایی و بلند کردن اجسام سنگین آشنایی داشته باشد.
  • برعکس آن لوازم سبک را در کارتن های بزرگ می توانید بگذارید.

اسباب کشی درون شهری و بین شهری قیمت اسباب کشی

با توجه به مشخص شدن آدرس و زمان مورد نظر، تمامی این اطلاعات برای متخصص نمایش داده می‌شود. همچنین با شماره چهار رقمی سراسری آچاره به شماره ۱۴۷۱ ( بدون نیاز به پیش شماره ) استفاده کنید و با ما تماس بگیرید و مراحل ثبت سفارش را تلفنی انجام دهید . جابه‌جایی اشیا خاص برخی از لوازم منزل برای جابه‌جایی نیاز به مهارت و ابزار خاصی دارند که متخصصان ما برای این امر در کنار شما خواهند بود. وسایلی مثل گاوصندوق، آینه‌های بزرگ، مجسمه‌های زینتی، پیانو و … اسباب چی تمام ملزومات مورد نیاز اسباب کشی اعم از کارتن، نایلون حبابدار، سلفون و … رو تامین میکند. تمام لوازم شما به طور حرفه ای با نایلون حبابدار (بابل رپ) و سلفون و چسب بسته بندی میشوند.

طریقه باز کردن کارتن‌های اسباب کشی

هر یک از این ردیف ها را با چسب بسته بندی به دیگر ببندید. هر مدرکی که مربوط به خانه قبلی، خانه جدید و یا اسباب کشی است را نزد خود نگه دارید. آن ها را همراه با دیگر مدارک تان بسته بندی نکنید تا بتوانید هر چه سریع تر به آن ها دسترسی داشته باشید. به جای به هم ریختن همه اتاق ها، یک اتاق را در نظر گرفته و تمامی جعبه ها را در آن قرار دهید.

این مدارک را در داخل یک کیف جدا گانه نگه داری کنید تا در روز اسباب‌کشی جداگانه همراه با خود داشته باشید. نگه داری و حفاظت ازین مدارک مهم بسیار با اهمیت است زیرا اگر به درستی از آن ها مراقبت نشود دچار ضرر و زیان جبران ناپذیری خواهید شد. قبل از هر کاری بهتر است مدارک مهم حقوقی خود را جدا از طریق مقاله زیر کلیک کنید کنید. آچاره در 4 سال پیاپی در سال‌های 1397، 1398، 1399 و 1400 به‌عنوان اپلیکیشن برتر در حوزه خدمات منزل در جشنواره وب و موبایل انتخاب شده است. این دستاورد یقینا در سایه تعهد به ارائه خدمات باکیفیت و تلاش برای جلب رضایت مشتریان اصل شده است.

نصب مجدد لوازم برقی از باز کردنشان مهم‌تر است!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار