آموزش ماساژ ؛ قبل از یادگیری این مقاله را بخوانید ورزمان | آموزشگاه آپادانا تبریز

میانگین کار عملی برای اکثر ماساژ درمانگران 15 ساعت در هفته است البته این میزان به استثنای وظایف اداری، مانند نگهداری سوابق سلامت مشتری، حسابداری، بازاریابی، برنامه‌ریزی، نگهداری لوازم و … است. معمولاً ماساژدرمانی باید حداقل 50 دقیقه تا یک ساعت باشد تا یک درمان کلی کامل بدن مؤثر باشد. برخی از مراکز جلسات چهل و پنج و پنجاه‌دقیقه‌ای را در برنامه خود دارند. ما در بهترین مرکز زیبایی پوست و مو تهران همه روزه از شنبه تا پنجشنبه در خدمت شما هستیم.

آموزش ماساژ گردن

آموزش ماساژ ؛ قبل از یادگیری این مقاله را بخوانید ورزمان | آموزشگاه آپادانا تبریز مجموعه تالگو نور مدعی آن است که از بهترین برگذار کنندگان دوره های ماساژ و از بهترین آموزشگاه های ماساژ در تهران می باشد. جالب است بدانید که این مجموعه حتی از شهر های دیگر ایران مانند، اصفهان، شیراز، کرمان، مشهد و.. موارد بالا و بسیاری دیگر از مزیت ها است که مجموعه تالگو نور را به یکی از برجسته ترین مراکز آموزش ماساژ، آموزش پاک سازی پوست و آموزش مراقبت از پوست تبدیل می کند. با ما همراه باشید تا در ادامه با دوره های آموزش ماساژ با مدرک بین المللی و کلاس آموزش ماساژ با مدرک بین المللی در معتبر ترین کلینیک زیبایی آشنا شوید. این می‌تواند نقش مهمی در بهبود سلامت کلی بدن داشته باشد، زیرا ماساژ به طور منظم به بدن کمک می‌کند که در بالاترین سطوح آرامش قرار گیرد. این مورد به کاهش استرس، بهبود خواب و افزایش اندورفین‌ها (هورمون‌های احساس خوب) منجر می‌شود.

حال بهتر است دمنوش گل گاوزبانی که از قبل آماده کرده اید را بیاورید و با معشوقتان نوش جان کنید. حال که او فشار خون مغزش با ماساژ فوق العاده‌ای که داده‌اید کم شده است و از طرفی گل گاوزبان بدنش را نیز آرام کرده است، کافی است با یک بوسه‌ی کوچک او را رهسپار خوابی عمیق و زیبا بکنید. همسر خود را به پهلو برگردانید و با یک دست از کنار گوش آغاز کنید و تا قسمت های بالایی جمجمه را به شکل ساعت گرد و برعکس ( مانند حالت قبلی ) ماساژ بدهید. کف دست خود را زیر استخوان گونه قرار دهید و به سمت خط مو ماساژ دهید. بند انگشتان خود را بین ابروهای خود قرار دهید و آنها را به سمت خط مو حرکت دهید.

  • به عنوان مثال، اگر در حال حمام کردن با هم هستید، شما برترین مهلت را جهت یک ماساژ فی البداهه دارید، خصوصأ درصورتی که تماس پوست به پوست بین شما، حس طبيعي لذتبخش و ازادانه ای را ایجاد ميکند .
  • پس از سرد شدن روغن را در ظرف شیشه ای نگهداری میکنیم در زمان مصرف اگر امکان گرم کردن مجدد روغن فراهم باشد، بهتر است؛ در غیر اینصورت چند قطره از روغن را در کف دست میریزیم و کف دو دست را بهم میدهیم؛ باین ترتیب روغن گرم میشود و ماساژ را آغاز می نمائیم.
  • هرگز روی استخوانهای شخص، فشار به کار نبرید؛ مخصوصا ستون فقرات و استخوان دنبالچه.
  • این دوره به صورت حضوری برگزار می شود و امکان برگذاری کلاس ها به صورت آنلاین نیز موجود می باشد.
  • اگر به دنبال ثبت نام دوره ماساژ فنی و حرفه ای هستید شما می توانید هم از طریق راه های ارتباطی کلینیک زیبایی تالگو نور( واتساپ- پیج اینستاگرام – سایت تالگو نور) و هم به صورت حضوری اقدام به ثبت نام دوره ماساژ فنی و حرفه ای در کلینیک زیبایی تالگو نور نمایید.
  • انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد، از جمله ماساژ سوئدی، ماساژ بافت عمیق، ماساژ ورزشی و ماساژ شیاتسو.

بنابراین از وزن بدنتان برای فشار دادن روی عضلات فرد، استفاده نکنید؛ اگر خیلی شدید فشار دهید؛ می توانید سبب درد یا حتی آسیب جدی شوید. در ماساژ سوئدی از روغن های گیاهی و کرم های مخصوص ماساژ سوئدی استفاده می شود. در طول این ماساژ، ماساژور با حرکات کششی، فشاری، لرزشی و اعمال تکنیک های متعدد دورانی، زیگزاگی و ضربه ای را با هدف افزایش اکسیژن موجود در خون و دفع سموم از عضلات به سمت قلب اعمال می نماید. برای رفع مشکلات خاصی مانند درد مزمن، ممکن است نیاز به ماساژهای هفتگی داشته باشید.

سرفصل های تئوری و عملی دوره آموزش ماساژ

در صورتیکه خواب کودکتان منظم نیست او را هر روز ماساژ دهید و حمام نمائید. در مورد کودکانی که پرخاشگر و غیر قابل کنترل هستند، از روش ماساژ و فشار درمانی توام با مهر استفاده نمائید؛ به این ترتیب کودک را آرام خواهید کرد. امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.اگر فکر می کنید مطلبی نیاز است تا به این مقاله آموزش ماساژ اضافه شود و یا تجربه ای از ماساژ دارید از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. • حین انجام ماساژ، نباید به فشار و حرکت‌های دردآور و ناراحت کننده روی بدن فرد پیش بینی نشده ایجاد شود.

آموزش ماساژ پشت و کمر

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار